Testere 5

Az önce sinemadan çıktım! Bu yüzden biraz gergin bir şekilde yazıyorum 😉 Testere 5’i sinemada seyredeceğimi tahmin etmezdim. Ancak arkaşlar biletleri çoktan almıştı, ne yazık ki o gerilimi yaşayacaktım 🙂 Yine bir katliam gibi Testere klasiği yaşandı. Ancak diğerlerine göre çokta kanlı geçmedi!

Aslında film hakkında fazla da bir yoruma gerek yok! Filmden çıktığımda gereksiz bir gerilimi yaşadığımı gördüm ve bana ne kattığını düşününce belki şöyle bir sonuca varabilirim; yapılan hataları düzeltmek için bize bir sans daha verilmeyebilir( Testere’nin direkt öldürmediğini ve bir şans daah verdiğini düşünürsek) ya da ilk seferinde silip atmamak gerekir belki bir şans daha vermek gerekebilir! Tabi bunların yanında arkadaş grubunda geyik muhabbetilerine bakarsak şöyle bir yorumda çıkarılabilir; demek ki yaşamak için Testere’nin dediğini yapmak gerek! 🙂

Film bittiğinde devamının olacağını da gösteriyor yani Testere’nin ölmesi bir anlam ifade etmemiş. Herkesin için de bir Testere olabilir(mi acaba?)!

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

2 Responses

  1. Avatar MoRFp dedi ki:

    Her bölümünü müthiş bir hevesle izledim 🙂 kendimi buraya yorum yazmamaktan alıkoyamadım ve filmdeki sarkaç sahnesini asrın iğrençliği ilan ettim… 🙂

    Aslına bakılırsa, bence jigsaw çok iyi biri.En azından sulh istiyor dünyada.
    Suçluları cezalandırıyor.

  2. Avatar selin dedi ki:

    ben ilk filden sonrasını izleyemedim midem kaldırmadı açıkçası, ama yorumlara bakılırsa güzel bir film

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir