Ücretsiz 10 Adet Sosyal Medya İkon Seti – 1

Günümüzde sosyal medyanın gücü o kadar çok büyüdü ki, artık haber sitelerinde bile bu sitelere ait paylaşım ikonlarını görmeniz gayet normal. Hatta biraz abartayım eğer herhangi bir sitede sosyal medya paylaşımı yoksa bu biraz garip oluyor. Çünkü yazılan yazıların daha çok insana ulaşması için bunlar çok iyi araçlar. Hal böyle olunca tasarımcı arkadaşların sitelerine ekleyeceği sosyal medya ikonlarının önemi artıyor. SanalDuvar’ı bir blog olarak kullanmamın yanında aynı zamanda bir tasarımcı için arşiv pozisyonuna sokmak istediğim için burada da yer vermek istedim. Şimdilik bir paket olarak paylaştığım kaynakların devamının geleceğini sanırım başlığı vermiş olduğum sıra numarasından anlamışsınızdır. 🙂

Şimdilik ilk onluyu sizlerle paylaşıyorum. Dikkat edin bunlar sadece sosyal medya için olanlar! Site tasarımında kullanılacak diğer ikonlar için ayrıca bir paket hazırlamayı düşünüyorum.

1- Free Vector Social Bookmark Icons

2- Extreme Grunge Social Media Garmant Icons

3- Transparent Glass Social Bookmarking Icons

4- Nurture Social Icon Set

5a- Free 3D Social Media Icon set #1

5b- Free 3D Social Media Icon set #2

6- 3d Glossy Blue Orbs Social Media Icons

7- Freebie! 30+ New Social Media Icons

8- Sleek! Free Tab Style Social Icons

9- Splatter Social Media Icons

10- Starry Site! NEW 16 Social Media Icons + PSD!

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

6 Responses

  1. Avatar Teknik Sorular dedi ki:

    her zaman gerekli olabilir. elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir