5. Yaş Günü Hediyesi Dağıtıyoruz :)

Domain kaydına göre 5. Yaşımızı dolduruyoruz; Mart 9 itibariyle. Öğrencilik yıllarımda başlamış olduğum blog yazma icraatıma devam ediyorum hep 18 yaşımla (: . Her yeni yazı ile hep yeni heyecanlar yaşadığım bir duvar oldu bana SanalDuvar. Hem heyecan hem de hep iyi yerlerde hayal ettiğim bir dost aslında. Yalnız kaldığımda kendisi ile ilgilenmemi bekleyen bir dost. Zaman ve mekan olarak zor şartlar altında büyütmeye çalıştığım bir blog. 

Seninle ilgilenirken geçirmiş olduğum zaman benden çok şey götürmüştü, belki de seni değerli kılan buydu aslında. Ama senden vazgeçmedim, vazgeçemedim.

Bir çocuk gibi büyütmeye çalıştım seni; yeni yazılarla besledim. İlk zamanlar konuşamıyordun Google Amcanın kollarında, fakat sonra o da seni sever oldu, herkes gibi. Çünkü sen hep iyiyi sevdin!

Değerli arkadaşlarım;

Yukarıda öncelikle değerli dostuma hitap etmek istedim, şimdi sizlere! SanalDuvar ekibi olarak 5. yaşımızdan gün almış olacağız. Hayata geçişinden uzunca bir süre bireysel bir blog olarak yayına devam etse de, yakın geçmişten itibaren SanalDuvar kendi alanında tecrübeli bir yazar ekibi olma yolunda ilerliyor. Buradan ekibimizde olan arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ederim.

Yayın hayatında 5. yılına giren SanalDuvar sponsorları aracılığıyla siz ona değil o sizlere çeşitli hediyeler dağıtıyor. Sponsorlarımıza da ayrıca teşekkür ederiz.

SanalDuvar’ın Hediyesi!

TOSHIBA 2.5″ 500GB STORE ART4 USB3.0

Sponsorlar

Tamindir

1 adet ESET Smart Security – 2 adet ESET NOD32 Anti-virüs

SmartBankLink

1 adet 150 TL değerinde SEO Paketi – 1 adet 50 TL değerinde SEO Paketi

1 adet Uzmanında SEO Kitabı

Kitaplık.Com – (Kazananların adresleri sponsora gönderildi fakat cevap alınamadığı için son durum ne oldu bilinmiyor! Gönderilmeyen kitaplardan sponsor sorumludur.)

3 adet Steve Jobs Kitabı

Dikkat edersek hediyelerin ve sponsorların blog içeriğine uygun olarak seçildiğini görebiliriz. Yani SanalDuvar ekibi olarak isteğimiz, içeriğimiz ile ilgili takipçilerimize ulaşmak. Bu sebeple internet, yazılım ve donanımla alakalı hediyeler seçtik.

Peki katılım için ne yapmanız gerek?

TOSHIBA 2.5″ 500GB STORE ART4 USB3.0 çekilişine katılabilmek için SanalDuvar.Com‘dan kendi blogunuzda (ücretli domain olması gerekir yani blogger, wordpress vb. gibi ücretsiz blog oluşturma sistemleri kabul edilmez) bahsetmeniz gerekiyor.

  • Gerek blog içeriği gerekse çekilişten bahsetmeli ve bloga bağlantı vermelisiniz.
  • Yazılan yazıların bağlantıları blog.sanalduvar[at]gmail.com adresine gönderilmesi gerekiyor.

Diğer ürünler için sizden istediğimiz bizi sosyal ağlarda takip edin. Ama bizi gerçekten takip edin! 🙂 Yani burada birileri bir şeyler yazıyor, bunlar okunmak için.

Bizi şimdilik sosyal ağ devleri olarak görünen Facebook, Twitter ve Google+’dan takip edin. Bunu için sağ tarafa kocaman ikonlar yerleştirdik.

Ayrıca sizden bu yazıyı sosyal ağlarda yaymanızı isteyeceğiz. Bunu doğal olarak takip edemeyeceğiz. Fakat ricası bizden gereği sizden diyoruz.

Hediyeleri nasıl dağıtacağız?

Bu da çok kolay! Öğrencilik yıllarımızda bir çok kez yardımımıza koşan Kutsal Mod’a başvuracağız.

Her bir hediye için öncelikle 3 sosyal ağ listesinden hangisine gideceğini sonra da o listede bulunanlar arasından bir mod çekilecek.

Her hediye için iki yedek belirlenecek.

İlk şanslıya sosyal ağ ya da eposta yoluyla ulaşılacak. 48 saat içinde dönüş olmadığı taktirde birinci yedeğe, o da olmazsa ikinci yedeğe ulaşacağız.

Kimler katılabilir?

Sosyal ağ hesabı olan gerçek kişiler! Bunu biraz daha açalım. Bir firma/şirket adı, ya da grup/hayran kitlesi adı ile takip edenler çekilen kurada kabul edilmeyecek, eğer MOD ile sonuç onlara çıkarsa MOD tekrar çekilecek. Ayrıca yurt dışı takipçileri için Türkiye’den verecekleri bir adrese hediyeleri gönderilecektir yoksa yedeklere ulaşılacaktır.

Başlangıç: 17.01.2012 – Bitiş: 09.03.2012 gün bitimi saat: 00.00

Sonuçlar ayrıca yeni bir yazı ile bildirilecek!

Eee! Hadi icraata geçme vakti; bizi takip edin!

Facebook : http://facebook.com/sanalduvar

Twitter : http://twitter.com/sanalduvar

Google Plus : http://plus.google.com/117431443715289286003

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

14 Responses

  1. Avatar Murat Acar dedi ki:

    Yarışma süresi dolmadı mı? yeni bir yazı ile açıklanacak deniliyordu?

  2. Avatar sencer dedi ki:

    Güzel Hediyeler, Başarılar Diliyorum .5.Yılınız Kutlu Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir