Ekranınızı Coşturun!

Bilgisayarınızı kullanmayı bıraktığınızda belirlemiş olduğunuz süreden sonra çalışmaya başlayan ekran koruyucularınızın görselliği ile bilgisayarınıza sıradışılık kazandırın. Ekran koruyucunuzun görselliği ile insanların bilgisayarınızın ekranına buna neler oluyor diye kitlenmesini sağlayabileceğiniz bir ekran koruyucusuna ihtiyacınız varsa doğru yazıyı okuyorsunuz.

İneternette mevcut olan birçok ekranm koruyucusu içinde inceleyebildiklerimin içlerinde tavsiye edebileceklerimi sıralamak gerekirse; aşağıda indirebileceğiniz bağlantılarıda veriyorum.

Masaüstünüzün alevlerle sarılmasını istermisiniz 🙂 gerek kısayol simgelerinizin gerek masaüstü arkaplanınızın kısaca tüm tüm ekranınızı aleve büyüyor. İsterseniz ayarlar seçeneği ile diledeğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Ücretsiz indirmek için tıklayın!

1999 yılında gösterime girdiğinden itibaren sinema dünyasında yeni bir çığır açan Matrix filminin ekran koruyucusu. Birçok yerde çeşitlerini bulmak da mümkün, ancak burada vermiş olduğun sadece rakamların aşağı doğru kaymaktan ibaret olmadığını göreceksiniz. Ücretsiz indirmek için tıklayın!

Ekranınızda birilerinin fener ışığında birşeyer aradığını düşünün, sanki birileri hırsızlık yapmak için evinize girmiş gibi feneri ekranınızda gezdiriyor. Acaba birşeyler mi bulacak 🙂 Ücretsiz indirmek için tıklayın!

Dilerseniz 1600’ün üzerinde ekran koruyucusunuz buradan bulabilirsiniz!

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

1 Response

  1. SLNKRdeniz dedi ki:

    paylaşım için çok teşekkürler 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir