Makising Teması Türkçe Oldu!

SD Türkçe Tema Galeri için çalışmalarıma bir süreliğine ara vermiştim. Özellikle iyi olarak değerlendirdiğim ve Türkçesi mevcut olmayan temaları Türkçeye çevirip SanalDuvar’ın bir uzantısı olan WordPress’in temalarını paylaşıma sunduğum bir depo. Şimdi ise Makising temasını Türkçeye çevirerek sizlerle paylaştım.

http://sanalduvar.googlepages.com/makisingtemasitricerik.jpgMavi tonlarının hakim olduğu temada tab menü de mevcut. Sidebarda RSS, e-posta ve twitter için direkt bağlatıların bulunduğu bölüm ile reklam ya da sponsorlarınıza yer vereceğiniz alan da hazırlanmış durumda. Umarın hoşunuza gider. Temayı test etmek ve indirmek için SD Türkçe Tema Galeri ya da burayı ziyaret ediniz.

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

2 Yorum

 1. alpheal dedi ki:

  hocam şu çevirmiş olduğunuz css gallery temanızı bizimle paylaşırmısınız…

  • sanalduvar dedi ki:

   @alpheal
   Malesef halihazır da kullandığım temalar üzerine paylaşımım olmuyor. Fakat ileride değiştirdiğim zaman muhtemelen paylaşacağım!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir