WordPress 2.6 Beta 1 (ve yorumum)

Aslında bu haberi yazarker biraz tereddüt ettim, çünkü artık herkes(wordpress kullanıcılarının) yaptığı haberlarden biri olduğu için benzer konulardan biraz daha uzak durmak bahanesiyle yazmayı düşünmüyordum. Sadece bu da değil WordPress yazılımcılarının artık olayın tadını kaçırısacına yeni sürümleri, betaları arka arka yayına sunmaları kafamda soru işaretleri oluşturmaya başladı. WordPress’in yeni sürüm yayınlama süresi neden bu kadar azaldı acaba? Artık çalışmalardaki ciddiyet mi azaldı, yoksa blogculara haber konusu olup da magazinciler gibi gündem de mi kalmaya çalışıyor 🙂 Neyse konuyu fazlada uzatmaya çalışmayayım. Ancak sanırım artık WordPress’in RC’leri yok Betaları hakkında haber yazısı yazmayı düşünmüyorum, bu sonuncusu oluyor. Çünkü Bu haber o kadar büyütülecek birşey değil ki WordPress.Org kendi sitesinde ana sayfa konusu yapmış değil. Sadece kararlı sürümlerden haber vereceğim.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

3 Responses

 1. Avatar Uğur dedi ki:

  Selam

  Hazır Bir WordPress Temasını Nasıl Editlerim ? Yada Nasıl Bir Tema Yapabilirim ? Sağ Taraftaki Bar'da Reklamlar Yazıyor Ama Altına Reklam Koyamıyorum :S

 2. Avatar ByDesigner dedi ki:

  Daha geçenlerde 2.5 kurmama rağmen peyda oldu yeni sürüm. Güncellemiyorum.

  Geerrriiiyyyy olmak varmış.

 3. Avatar henster dedi ki:

  Veysel reader’a senin başlığı görür görmez damladım. Habere sevinmedim aksine gıcık oldum ya. Daha dün değil önceki gün 2.5.1 sürümüne zorunlu geçiş yapmıştım.

  Daha öncede böyle oldu. 2.3.3 sürümüne geçtim ertesi gece 2.5.1 yayınlandı. 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir